Pro firmy

Naše služby:

 

Fullservis - postaráme se Vám o kompletní výběrový proces od tvorby inzercí až po představení těch nejvhodnějších kandidátů vaší firmě

Předvýběr - pomůžeme Vám s tou části výběrového procesu, kterou si vyberete

Internship - zdokonalíme Vás ve vedení příjimacího pohovoru

 Interspeedia - získejte on-line systém pro zefektivnení komunikace s Vašimi kandidáty

 

 

Jak najdeme produktivní kandidáty?

 

Možná se Vám někdy stalo, že jste přijali perfektně vypadající osobu, a později jste zjistili, že nedokáže dobře vykonávat svou práci a stává se přítěží pro vaší společnost. Možná se stal pravý opak. Přijali jste někoho, kdo nevypadal až tak dobře, ale později jste si všimli, že je schopen produkovat mnohem lépe, než kdokoliv jiný na oddělení. Pokud máte takové zkušenosti, možná vás někdy napadla otázka, jak tedy bezpečně určit který je který? A to je naše práce. A my přesně víme, jak na to!

 

Exelect má unikátní metodu testování kandidátů, ověřování jejich dřívější produkce a kvalifikačních způsobilostí.

 

Při vyhledávání vhodných kandidátů se zaměřujeme na to, abychom dokázali vyhovět požadavkům klienta. Respektujeme jeho potřeby a s velkou precizností se díváme i na detaily během celého výběrového řízení. S Vaší spoluprací vypracujeme na osobním setkání přesný popis pozice a specifikaci kandidáta. Z těchto podkladů Vám "ušijeme" nového zaměstnance přímo na míru. Neujišťujeme se pouze v tom, jestli kandidáti splňují formální vlastnosti a vzdělání, které daná práce vyžaduje, ale chceme si být i stejně jistí, jaké dosáhli produkce v předcházející pracovní oblasti.Vyhledáme Vám takové kandidáty, kteří jsou vysoce produktivní a mají za sebou prokazatelné výsledky potvrzené důkladně prověřenými referencemi.

Zaměřujeme se na dvě skupiny kandidátů:

  • Ti, kteří dosáhli určité profesionální úrovně a skončila jim "hra" - výzva, se kterou začínali, dosáhli jí a novou výzvu již nedostali.
  • Ti, kteří jsou frustrováni z neustálých změn a hledají stabilitu.

Při výběrech používáme:

  • jedinečné know-how podpořené přesnou a účinnou technologií výběru

 

Stejně nám záleží i na tom, abyste uvedení nového zaměstnance na jeho pracovní pozici zvládli co nejsnadněji. Z tohoto důvodu Vám o něm poskytneme informace, které Vám umožní porozumět tomu, jaký vlastně je, což usnadní a urychlí nastartování jeho výkonu. Pokud Vám můžeme v této oblasti pomoci, určitě nás kontaktujte, rádi to uděláme.

 

Vše, co od Vás potřebujeme, je přesná specifikace Vašich potřeb a představ a srozumitelné seznámení s Vaším podnikáním.