Uvítali byste pomoc při vyhledávání správných kandidátů bez ohledu na pracovní pozici?

 

Pokud ano, Exelect je tu právě pro Vás

_____________________________________________________________________________________________________

  • Specializujeme se především na dodej služby Full Servis = Kandidát na míru. V podstatě to znamená to, že veškerou práci uděláme za klienta a jen mu přivedeme kandidáty, ze kterých si vybere toho nejvhodnějšího podle vlastních hodnot.

  • Mimo služby Full Servis dodáváme službu Předvýběr, kde klientovi pomůžeme s nalezením produktivních kandidátů ještě před osobním pohovorem.

  • Dodáváme taky Praktické tréninky, kde se specializujeme právě na oblast náboru a výběru lidí. Klient pod dohledem zkušeného konzultanta provádí výběrové řízení tzv. „naostro“ a dostává cennou zpětnou vazbu. Získané informace jsou okamžitě použitelné v praxi.

  • Můžete získat také on-line systém pro zefektivnění Vaší práce při přijímání pracovníků Interspeedia.

_____________________________________________________________________________________________________

 

 

Exelect vznikl na základě potřeby firem mít na své palubě produktivní a ochotné pracovníky. 

 

Uvědomujeme si, jak mimořádně důležitá je schopnost umět vybrat toho správného člověka. Proto bychom Vám rádi představili řešení tohoto problému, které je funkční vždy a v jakékoliv části světa. Máme za cíl minimalizovat u svých klientů "riziko výběru". Nesprávný výběr zaměstnance může vyústit do obrovských ztrát, co se času i peněz týká, ale také do emociální bolesti a rozladění. Jako náš klient budete více než spokojený, protože Exelect vám pomůže vyhledat produktivní lidi osobnostně se hodící na konkrétní obsazovaný post ve vaší firmě.

 

  • Naši konzultanti jsou vždy pronajatými personalisty pro konkrétního klienta, který chce najít šikovného člověka na konkrétní pozici. Konzultanti jsou odborníky v oblasti náboru a výběru zaměstnanců, kteří mají nejen zkušenosti, ale také praxí doložitelné výsledky.

 

  • Výběrové řízení začínáme vždy v nové jednotce času s novými uchazeči. Naše zkušenost je taková, že ti produktivní nebývají bez práce dlouho, proto se soustředíme z hlediska komunikace s kandidáty také na rychlost. Nepracujeme na principu klasické personální agentury, neoperujeme s databází kandidátů, nehledáme vybraným lidem práci.

 

 

Kdo se o Vás stará

Lucie Spáčilová

spacilova@exelect.cz
Tel.: 226 899 250

 

Jednatel společnosti

Iva Schulzová

schulzova@exelect.cz

Tel.: 242 447 643

 

Výkonný manažer, Personální konzultant

Tatiana Struhárová

struharova@exelect.cz

tel.: 242 447 643

 

Vedoucí divize finance