Řekli o internshipu

02.06.2011 14:43

 

„Dodalo mi to jistotu a schopnosti rozpoznat správně produkt uchazeče. Už jen samotná možnost se celé dva dny zabývat se skutečným profesionálem mým oborem, který mám tak ráda, ale je tak těžký, je pro mě úleva. Úleva v tom, že vím, co chci dělat lépe a na co tak lpět nemusím. Oceňuji také technickou pomoc se tříděním a administrací výběrového řízení. Iva je výborný kouč a dělá svou práci poctivě a s nadhledem. Pro mě osobně byl tento trénink asi dosud nejhodnotnější a šitý na míru.“ Jana Lagová (Gumex)

 

„Praktické školení výběru zaměstnanců se mi velice líbilo. Uvědomila jsem si, jak je důležité ověřovat produktivitu a motivaci kandidáta, a nejenom dát na vlastní intuici a znalosti kandidáta. Paní Schulzová, která mě školila není jen opravdovým odborníkem ve svém oboru, ale je také skvělým školitelem. Myslím si, že po tomto školení jsem schopna vybrat správné kandidáty pro naši firmu.“ Petra Nožková (Comperio, s.r.o.)

 

„Dnešní velice hodnotný a zajímavý den bych zhodnotila jako velmi přínosný. Nejenže jsem dostala nástroje a návod, jak vést a organizovat pohovor, ale získala jsem i určitou praxi a materiály, díky kterým budu své znalosti a zkušenosti prohlubovat a zdokonalovat. Na otázky a situace, které mi nebyly jasné jsem získala více než dostačující odpovědi, podložené vždy i praktickým příkladem. Má jistota vzrostla a věřím (doufám), že to tak půjde dál. Vím přesně, v čem a jak se zlepšit, a budu na tom pracovat -> vše potřebné k tomu mám, už chybí jen to nejdůležitější - uchazeč .“ Ivana Truhlářová (Almika)

 

„Účast na výběrovém řízení- tím, že jsem byla nejen přítomna, ale mohla jsem si to i sama zkusit, má pro mne veliký přínos zpětná vazba – super. Ověřování referencí – praktické procvičení, zkouška na ostro a zpětná vazba – to vše bylo k nezaplacení. Trenér je nekompromisní, nepřipouští námitky=> „hození do hluboké vody – a plav“ = nejlepší způsob tréninku.“ Dana Zíková (Martin Peroutka)

 

„Praktické zkoušení teoretických znalostí nabytých na semináři bylo úžasné. Naučila jsem se lépe chápat tipy, které jsem dostala dříve na semináři, protože jsem to konfrontovala s realitou. Děkuji moc za zpětnou vazbu a dobré rady.“ Jana Doleželová (MDP Geo)